Sprawdź nasze realizacje

więcej

dlaczego my

ZADOWOLENIE Podczas montażu paneli fotowoltaicznych PV dbamy o porządek i prawidłowe podłączenie zabezpieczeń, inwertera i przewodów. Wymieniamy stare piece na czyste kotły peletowe i bezobsługowe pompy ciepła. Pomagamy spełnić wymogi ustawy antysmogowej.

CZAS Montaż przebiega szybko i sprawnie. Instalatorzy CentrumOZE.pl wykonują prace równocześnie wewnątrz budynku i na dachu.

PEWNOŚĆ Staramy się, aby nic Cię nie zaskoczyło. Przed oddaniem instalacji do użytkowania wykonujemy konieczne pomiary oraz pierwsze uruchomienie. Warunkiem zakończenia prac jest podpisanie protokołu odbioru i wypisanie zgłoszenia do dostawcy energii.

TECHNOLOGIA Dach skośny, montaż konstrukcji wsporczej, montaż paneli PV. Dach płaski w zależności od zastosowanego typu konstrukcji. Montaż konstrukcji z równoczesnym montażem paneli PV (stosowane przy konstrukcjach balastowych - najczęstszy przypadek). Montaż konstrukcji, a następnie paneli (stosowane przy konstrukcjach kotwionych, np. do dachu z blachy trapezowej). Zobacz nasze realizacje.

MONTAŻ Zanim przystąpimy do montażu, wykonujemy oględziny na miejscu inwestycji. Na przygotowanie pełnej oferty potrzebujemy najwyżej 3 dni. Zanim podpiszesz umowę poznasz wszystkie zalety instalacji oraz możliwości jej sfinansowania, łącznie z możliwymi dotacjami. Termin montażu ustalisz tak, jak Ci wygodnie. W terminie 7 do 21 dni roboczych od podpisania umowy.

DOFINANSOWANIE Kredyt z dotacją PROSUMENT pozwala finansować inwestycję z dotacją w wysokości 40% na fotowoltaikę w 2015 roku (30% na fotowoltaikę od 2017 roku), natomiast pompy ciepła odpowiednio 20% w tym roku i 15-30% od 2017. Koszt kredytu wynosi 1% + 3% prowizji. Montaż wykonujemy po podpisaniu umowy klienta z bankiem. W przypadku finansowania z WFOŚiGW pomożemy w przygotowaniu i złożeniu wniosku. Jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki uzyskania dotacji - zadzwoń do CentrumOZE.pl w Gliwicach.

Nasze realizacje

Przedstawiamy przykłady instalacji fotowoltaicznych, solarnych oraz grzewczych CO i CWU zrealizowanych przez CentrumOZE.pl. Z każdym miesiącem przybywa zadowolonych użytkowników indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, firm i administratorów budynków użyteczności publicznej. Panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła i kotły na pelet produkują prąd, ciepło i chłód. Dzięki dobrze obliczonej mocy, dopasowanej do potrzeb użytkowników, znacząco zmniejszają się rachunki za energię.

kliknij po szczegóły

1. Instalacja fotowoltaiczna

Obiekt: dom jednorodzinny

Miejscowość: Mikołów

Moc instalacji: 3,0 kWp

Instalacja: 12 modułów Kingdom Solar KD-P250 250 Wp oraz inwerter Fronius Symo light 3.0-3M.

Przeznaczenie: autokonsumpcja z odsprzedażą nadwyżek energii do sieci

Finansowanie: -

o nas

projektujemy • dostarczamy • montujemy • serwisujemy
Centrum
OZE.pl
Gwarancją jakości!
  • projekty wykonawcze
  • montaż kolektorów słonecznych
  • montaż instalacji fotowoltaicznych
  • wsparcie przy pozyskiwaniu dotacji
  • pomoc w uzgodnieniach z zakładami energetycznymi
  • montaż pomp ciepła
  • montaż kotłów na pelet
  • instalacje CO i CWU
  • doradztwo dotyczące formy finansowania inwestycji
  • serwis instalacji solarnych oraz fotowoltaicznych
Skorzystaj z dodatkowych korzyści przy zamówieniu!

zadzwoń i dowiedz się więcej:

+48 662
pokaż numer